Skuteczne wyleczenie wszawicy

Witam mam straaszny problem i troszke krepujacy....jakis czas temu zaczela swedziec mnie glowa... okazalo sie ze to wszawica:(prosze bardzo o pomoc dlamnie zeby sie tego pozbyc...dzis jak tesciowa mi sprawdzala glowe to wyciagla duzo gnid....robilam juz octem preparatamitakim szamponem specjalnym...fak faktem mam dlugie wlosy nie chcialabym ich obcinac tak dlugo je zapuszczam...bardzo prosze o pomoc jak pozbyc sie raz na zawsze tych gnid. ..bd czekac na odpowiedz dziekuje i pozdrawiam;(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Najlepszym sposobem na gnidy jest wyczesywanie ich bardzo gęstym grzebieniem, na który nałożona jest wata nasączona octem, a następnie dokładne umycie włosów. Oczywiście proszę pamiętać, że po każdym czesaniu należy dokładnie umyć wszystkie użyte szczotki czy też grzebienie. W leczeniu aktywnej wszawicy stosuje się natomiast specjalne preparaty dostępne w aptekach.