Usuwanie gnid z włosów

Jak się pozbyć gnid z włosów i czy martwe gnidy strzelają na paznokciu. szampon sora forfe użyty już trzy razy i nadal są gnidy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najlepszym sposobem na pozbycie się gnid jest wyczesywanie ich bardzo gęstym grzebieniem, na który nałożona jest wata nasączona octem, a następnie dokładne umycie włosów. Oczywiście proszę pamiętać, że po każdym czesaniu należy dokładnie umyć wszystkie użyte szczotki czy też grzebienie.