Jak mam się pozbyć gnid z włosów?

jakmam sie pozbyc gnid .jestem dziewczynai mam dlugiewlosy a szkoda mi je ociac ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najlepszym sposobem na gnidy jest wyczesywanie ich bardzo gęstym grzebieniem, na który nałożona jest wata nasączona octem, a następnie dokładne umycie włosów. Oczywiście proszę pamiętać, że po każdym czesaniu należy dokładnie umyć wszystkie użyte szczotki czy też grzebienie.