Czy wszy da się usunąć?

Witam mam problem z wszami. Podlapalam wszawice całkiem przypadkowo, zaczęła siedzieć mnie głowa ale nawet nie podejrzewalam od czego. Dziś zauważyłam gnidy na grzywce wiec udałem się do apteki. Kupiłam preparaty i szampon z grzebykiem. Postapilam według opisu z ulotki. Mieszkam sama nie ma mi kto z tym pomóc. Po umyciu spada mi mało gnid. Czy mam ich mało we włosach? Mam długie włosy wyczesuje je już 9 godzin a spada mi zaledwie 2/3 gnidy/h i mało osobników dorosłych. Czy to początek koszmaru?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę po zastosowaniu leczenie wg zaleceń powinno być ok.