Jak szybko znów uzyskać wzwód po wytrysku?

Czy istnieją jakieś lubrykanty lub tabletki, aby członek dość szybko odzyskał wzwód po wytrysku? Kochamy się co jakiś czas. I jaki już mamy ochotę, to chcemy się kochać 2 - 3 razy, ale niestety po wytrysku muszę czekać około 30 minut na kolejny wzwód. Moja partnerka tym czekaniem się zniechęca i nie zawsze ma ochotę na pieszczoty w międzyczasie.
ponad rok temu

Witaj,

Jest jak najbardziej naturalnym, że mężczyźni, bardziej niż kobiety odczuwają zmęczenie aktem seksualnym. Wobec tego, czas potrzebny mężczyźnie do regeneracji i podjęcia kolejnego zbliżenia jest dłuższy niż w przypadku kobiet.

W tym czasie zalecam inną niż penetracja stymulację partnerki.
Nie polecam jednocześnie żadnych domorosłych kuracji służących przedłużeniu gotowości do następnego stosunku.

Pozdrawiam