Brak orgazmu - co robić?

Witam, tu Michał lat 26! Pytanie jest mianowicie takie: dlaczego nie mam/miałem wytrysku w trakcie seksu/penetracji nawet bez prezerwatywy? Wzwód był pełny, wszystko jakby ok, ale nie miałem uczucia,ż e zaraz nastąpi wytrysk. Dopiero jak się mastrubowałem to nastąpił i to za kazdym razem jak żeśmy się kochali, a było tego gdzieś ponad 6razy w jednym dniu. Czy to możliwe, że partnerka (teraz już była :( mnie nie podniecała? Jeśli tak, to jak to możliwe? Przeciez nie mogę w ten sposób szukać przyszłej żony, analizując czy mnie podnieca czy nie! Aha, partnerka robiła praktycznie wszystkie czynności, które kobieta może robić mężczyźnie, gdy się zaczyna kochać lub się już kocha!! Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Sam fakt, że wystąpiła erekcja świadczy o Pana pobudzeniu seksualnym. Przyczyn Pana problemu należy poszukiwać nie w partnerce czy za słabych bodźcach, lecz w fizjologii wzwodu i ejakulacji.

W Pana opisie zabrakło kilku istotnych informacji, które pomogłyby ustalić przyczynę Pana dolegliwości. Najważniejsza kwestia do poruszenia to masturbacja. Częste samozaspokajanie uwrażliwia członek na jeden rodzaj stymulacji. Te same czynności wykonywane przez partnerkę nie są już tak pobudzające dla mężczyzny.
Jeżeli Pana problemem jest nadmierna masturbacja, należałoby ją ograniczyć.

Problem z osiągnięciem kolejnego wzwodu i ukończenia stosunku po kilku próbach jednego dnia jest powszechny. Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nie osiągają wielokrotnych orgazmów. Czynnikiem ułatwiającym zbliżenie na pewno jest kondycja fizyczna.

Pozdrawiam.