Szybki orgazm - czy można coś z tym zrobić?

Kiedy się kocham z moją partnerką to ona jest niezadowolona, ponieważ za szybko kończę . Czy jest jakiś na to sposób? Już próbowałem kochać się po winie i tak samo. Lepiej wyglądało dopiero nad ranem, po czwartym razie, ale i tak wcześniej doszłem, niż moja partnerka. Ja mam 38 lat
38 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety Pana opis jest za krótki i nie zawiera wielu istotnych informacji, by móc ocenić, co jest przyczyną problemu.

Należy się zastanowić, czy problem polega na Pana przedwczesnym wytrysku czy braku satysfakcji ze strony partnerki.

Podstawą do poprawy jakości zbliżenia jest rozmowa. Powinien Pan szczerze porozmawiać z partnerką na temat jej oczekiwań. Warto wydłużyć grę wstępną o miejsce wyjątkowo erogenne. Większość kobiet lubi muskanie po włosach, za uszami,  całkowanie szyi, masowanie brzucha, ud, wzgórka łonowego. Warto wykonać mapę stref erogennych Pana partnerki poprzez zabawę.

W trakcie najbliższych zbliżeń radziłabym skoncentrować się na partnerce, odkładając penetrację na później. W momencie, gdy będzie Pan czuł wzmożone podniecenie i zbliżający się orgazm warto się wycofać i zająć się ponownie partnerką.

Alkohol nie jest najlepszą metodą na wydłużenie zbliżenia. Z czasem może doprowadzić do problemów ze wzwodem.

Pozdrawiam.