Szybki orgazm u 40-latka

witam , pytanie natury sexualnej : dlaczego szybko dochodzę podczas stosunku dziękuje za odpowiedź

Witaj!

Zazwyczaj szybkie dochodzenie do wytrysku jest reakcją wyuczoną, jeśli chciałby pan uzyskać wyczerpującą odpowiedz - to niestety mam za mało danych. Najlepiej zgłosić się po porade do seksuologa w najbliższej okolicy. Pozdrawiam

Dzień dobry.

Szkoda, że nie napisał, ile czasu w Pana przypadku trwa stosunek, bo dopiero wtedy można mówić o szybkim lub wolnym "dochodzeniu".
Niezależnie od powyższego, przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być wielorakie - począwszy od ogólnego stanu zdrowia, poprzez stres, zmęczenie, zbyt długą, lub zbyt krótką grę wstępną, skończywszy na niesatysfakcjonującej relacji z partnerką.

Pozdrawiam.