Jak uporać się z krwią u osoby z przetoką?

histori pisać nie będę bo duŻo.pisac mam przetoke i teraz leci mi krew na zabieg nie mogę iść bo niedawno urodziłam synka.i właśnie ta przetoka zaczęła sie sączy gdzie wcześniej chirurg mówił mi że się zasklepilo

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana jest kontrola u lekarza, najlepiej chirurga, po ocenie przetoki i krwawienia przepisane zostaną odpowiednie leki, najprawdopodobniej czopki do czasu możliwość leczenia zabiegowego.
Pozdrawiam