Jak leczyć przetokę po rekonstrukcji trzonu żuchwy?

Witam jestem juz cztery miesiące po rekonstrukcji trzonu żuchwy kość byla pobierana z biodra od czasu zabiegu mam przetoke z której caly czas leci płyn najpierw byl to wyciek ropny a od jakiegos czasu jest krwisty po 14-sto tygodniowej antybiotykoterapji nic sie nie nie zmienia ,l

W tej sprawie musi decydować o dalszym postępowaniu chirurg prowadzący zapewne chirurg szczękowy. Być może trzeba ponownie wykonać kontrolny posiew wydzieliny z przetoki i włączenie nowego antybiotyku, być może wymagane będzie leczenie zabiegowe (np. wycięcie przetoki?). O wszystkim musi zadecydować chirurg prowadzący.