Jak usunąć bliznę na nosie?

Witam serdecznie! W grudniu 2016 zemdlałam i otarłam się nosem o ścianę (niestety mam tzw. "baranek") i blizna została. Bardzo mi przeszkadza, proszę o pomoc do kogo mam się z tym udać? Dermatolog? Chirurg? Lekarz medycyny estetycznej?? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Proszę zgłosić się na konsultację u lekarza medycyny estetycznej na konsultację aby po badaniu zalecił zabiegi które złagodzą widoczność blizny,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel