Jak usunąć fioletowe przebarwienie na skórze pięt?

Zaczyna robic sie ciepło wiec zaczęłam chodzić w tenisówkach. Nie są nowe. Założyłam je po raz pierwszy od jesieni i wszystko było dobrze, az do momentu kiedy skóra na piętach nie stała sie twarda i bardzo wystająca. Po kilku dniach skóra wróciła do normy, ale pojawił sie ciemno fioletowy ślad. Co mozna zrobic, zeby to zniknęło?

Piotr Pilarski

Zmianę powinien obejrzeć lekarz. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.