Twarda skóra pięt oraz swędzenie i nieprzyjemny zapach stóp

Witam serdecznie mam poważny problem z tym że mam na piętach zbyt nadmierna twarda skure a pod stopami jak i również między palcami odczuwam mocne swędzenie skóry oraz mocne dmierne place odcisków lub przypomina mocno odparzenia skóry i uciążliwy kłopotliwy zapach

Dzień dobry, zalecam konsultacje u specjalisty podologa, który rozwiąże Pańskie problemy. Odciski należy usunąć , zgrubiałą skórę częściowo usunąć za pomocą np. frezarki a następnie zmiękczać kremami zaleconymi do pielęgnacji domowej.

Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.