Jak usunąć narośl na dużym palcu i nogi?

Witam. Mam stojąca pracę (w ochronnych niewygodnych butach) , przez którą zrobiła mi się twarda i bolącą 'narośl' na dużym palcu u nogi. Jak to wyleczyć? Czy mogę coś kupić w aptece?

Niestety po opisie nie można stwierdzic co ma Pani na palcu najlepiej będzie odwiedzić podologa lub dermatologa , jesli zrobił się odcisk lub naniotek to nalezy usunąć go