Jak uzyskać 100% zabezpieczenia przed ciążą?

Wiec jezeli nie ma 100% pewnej antykoncepcji, to jak mam sie zabezpieczyc aby byc pewna na 100%, ze nie zajde w ciaze?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nikt i nic nie da Pani 100% skuteczności, Tabletki antykoncepcyjne mają największą skuteczność, ale też nie 100% i po za tym wiążę się z ryzykiem działań niepożądanych. Proponuję udać się do ginekologa.

Magdalena StusiĹska

Niestety- nie ma takiej metody, która daje 100% pewność że nie zajdzie się w ciąże, poza abstynencją seksualną.