Jak wygląda leczenie pierwszego stopnia zwłóknienia wątroby?

MAM PIERWSZY STOPIEN ZWŁÓKNIENIA WOTROBY . ROBIŁEM TOMOGRAFIE KOPUTEROWA NIC NIE POKAZAŁ.DOPIERO FIBROSKAN WYSZŁO STOPIN F1.CO DALEJ JAK LECZYC ROBILEM BADANIA NA WIRUSA C UJEMNY B UJEMNY ANA I AMA UJEMNY

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z tym wynikiem udać się do hepatologa, który zaleci ewentualne dalsze badania. Dopóki nie rozpozna się przyczyny zwłóknienia nie można rozpocząć leczenia przyczynowego. Na pewno musi Pan unikać alkoholu i zdrowo się odżywiać tj. unikać tłustych potraw, smażonych.