Jak wygląda poronienie samoistne?

Witam ,chciałabym zapytać co mam robić we wtorek trafiłam ze skierowaniem do szpitala i USG miałam robione i powiedzieli że trzeba zrobić zabieg ,bo serduszko nie boli a ciąża była według USG 7tyg 5 dni ,a według miesiączki 10 tydzień jakoś ,bo ostatnia miesiączka była 10 luty ,ale już do serdna.Od wtorku do czwartku dostałam 14 tabletek dopochwowo i odbytniczo na wywołanie poronienia ,w piątek postanowili robić zabieg po USG po poronieniu ,zabieg miałam ,ale po zabiegu mam bardzo okropny ból i krwawienie.Zostalam wypuszczona do domu w piątek wiwczorem.Od piątku miałam skurcze silne jak na poród ,a w niedzielę się wystraszyłam popołudniu ,ponieważ po chwili poczułam ulgę i poszłam do łazienki i jak się okazało wydalilam czy urodziłam płód nie wiem jak to się stało. Co mogę zrobić na ten silny ból odczuwam wszystkie narządy dolne? Dziękuję za odpowiedzi

Skoro dolegliwości bólowe nie ustępują radzę w takim przypadku pilnie udać się na kontrolną wizytę do ginekologa prowadzącego. Bez bezpośredniego badania nie wyjaśni się jaki jest obecnie stan Pani narządu rodnego.