Pusty pęcherzyk płodowy

Witam W poniedziałek byłam w szpitalu i dostałam tabletkę poronną po stwierdzeniu że pęcherzyk płodowy jest pusty w 7tyg 6 dzień a we wtorek otrzymałam kolejną i również nie wywołała poronienia i w środę wypisali mnie do domu i kazali przyjść w poniedziałek, obecnie mam ból brzucha i krwawienie ale wszystko do zniesienia i nie wiem co robić czy się się zgłosić już do szpitala czy czekać do poniedziałku. A do szpitala trzeba się od razu zgłosić w trakcie poronienia czy kiedy? z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie jest obfite powinna się Pani wcześniej udać się do szpitala.