Jak wygląda rozpuszczanie się szwów?

Jestem po porodzie (2tyg temu). Założony miałam jeden szew. Ginekolog powiedział, że sam się rozpuści. Więc nie muszę przychodzić aby go zdjąć. Dzisiaj na wkładce higienicznej, zauważyłam kawałek nitki. I stąd moje pytanie czy tak wygląda 'rozpuszczanie' się szwów, czy szew mi puścił I muszę udać się do lekarza?

Lek. Michał Lenard

Rozpuścił się fragment nitki znajdujący się w tkance, a ta część, która była na powierzchni odpadła. Nie ma Pani powodu do obaw. Pozdrawiam!