Jak wygląda skóra u osoby po operacji na żylaki?

Witam , mam taki problem , inie wiem co myśleć. Otóż miałem operacje 3 dni temu , po 24 godz zdjalem opatrunki , dałem nowe bo trochę krwawiło. Po48 godz założyłem tylko opaskę uciskowa jak powiedział lekarz. Nic nie boli nic nie krwawi... Jest ok Jedną rzecz tylko , wszędzie gdzie żylaki były...one dalej wyglądają jakby były ...są trochę mniejsze już nie takie spuchnięte, no ale dalej widać dość mocno...nie wiem o co chodzi. Tak jakby tylko pomniejszyli ich spuchnięcia??????

Nie wiem jakiego typu miał Pan zabieg, co dokładnie zrobiono w czasie operacji, czy wycinano miejscowo wszystkie żylaki, czy tylko usunięto żyłę główną, która odprowadza krew z żylaków? To istotne informacje, aby udzielić konkretnych odpowiedzi. Na pewno nie można ocenić efektów operacji po 2-3 dniach od zabiegu. Trzeba poczekać, udać się na kontrolną wizytę do chirurga, który operował Pana i jemu zadawać te pytania.