Jak wyglądają dni płodne po przyjęciu tabletki 72 h po?

Po przyjeciu tabletki 72h po wszystko bylo w porzadku, okres dostalam taki jak zwykle w terminie. Jest mozliwosc ze dni plodne po tym okresie beda wygladaly jakos inaczej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tabletka "po" stosunku bez wątpienia może mieć wpływ na kolejny cykl. Teoretycznie może dojść zatem do "zmian" dotyczących dni płodnych. Dopóki Pani cykle nie będą regularne sugerowałabym nie stosować naturalnych metod planowania rodziny jako jedynej metody zabezpieczenia.