Jak wykorzystać parafinę kosmetyczną?

Witam serdecznie. W domu mam kostke parafiny kosmetycznej z witamina E A. Chcialabym jej uzyc ale nie wiem do czego sie ja stosuje. Czy moge ja uzyc do wlosow naprzyklad. Z gory dziekuje za odpowiedz?

Parafina kosmetyczna to doskonały element profesjonalnej pielęgnacji dłoni.
Parafinę należy podgrzać do ok 40-45 stopni C. Rozgrzaną parafinę ( musi być ciekła) nakłada się pędzlem na skórę posmarowaną sporą warstwą kremu lub maski kremowej. Gdy parafina twardnieje, daje okluzyjną warstwę. Dzięki temu substancje czynne wnikają w skórę. Maskę należy zdjąć po ok. 30 min