Jak wyleczyć asymetrię wargi górnej?

Witam! Niedawno zauważyłem, że mam problem z prawą częścią górnej wargi. Podnosi się ona zdecydowanie wyżej niż lewa część i odsłania mi dziąsła. Jest to zauważalne nie tylko przy uśmiechaniu się, ale także gdy mam przymknięte usta. Widać wtedy, że nie są domknięte do końca i powstaje delikatna szparka między górną a dolną wargą. Kiedyś nie zwracałem na to uwagi bo nie rzucało się w oczy tak jak teraz.

Witam Pana,
Asymetrię można skorygować toksyną botulinową ( Botox, Azzalure) podając ją do mięśnia unoszącego wargę i skrzydełko nosa po stronie prawej. Proszę udać się do lekarza, który ma duże doświadczenie w pracy z toksyną botulinową.
Pozdrawiam
lek. med. Małgorzata Ornatowska

Z opisu wynika, że prosty zabieg z użyciem toksyny botulinowej mógłby rozwiązać Pana problem. Proszę zgłosić się do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, o ile oczywiście asymetria nie ma innego tła, np. neurologicznego.