Jak wyleczyć bolesne zgrubienie na pośladku po upadkach?

Dzień dobry A więc tak jestem sprtowcem trenuje łyżwiarstwo figurowe i często upada sie na tyłek na lewym pośladku powstało mi wypukłe miejsce które mnie bardzo boli jak chodze siedzę i nie moge za bardzo jezdzic na łyżwach pare razy uderzyłam w to samo miejsce juz minęły dwa tygodnie smarowanie maściami i nie chce mi zniknąć ani przestać bolec i nie mam pojęcia co mam zrobić

Krwiak uległ zwłóknieniu. Proces ten spowodował powstanie wewnętrznej blizny. Można spróbować to usunąć poprzez mocny, głęboki masaż oraz fizykoterapię (ultradźwięki i laser), która przyspieszy naprawę tkanek. Dobry fizjoterapeuta powinien sobie z tym poradzić. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki