Jak wyleczyć infekcję intymną?

Witam. Nie wiem co mam już robić... od bardzo długo mam infekcje intymną... czasem się nasila,czasem przechodzi na chwile ale to rzadko. Chodzę do ginekologa....robiłam posiew,ale był pozytywny mimo ze upławy nadal są.. nie przyjemny zapach i bardzo nasilone,pani ginekolog przepisała mi 1 opakowanie tabletek a z tego co wiem i czytałam dużo na ten temat w internecie to nie przechodzi tak szybko jest objawy są silne...aczykolwiek nie wiem już co mam robić plus mam tez problem z pęcherzem

Infekcje układu moczowego są często współistniejące z zapaleniami pochwy. Trzeba podejmować skuteczne leczenie obu schorzeń i stosować odpowiednią profilaktykę nawrotów. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.