Jak wyleczyć przewlekłą infekcje intymną, którą mam od grudnia?

Witam,bardzo proszę o pomoc. Mam przewlekłą infekcję intymną trwajaca od grudnia. W posiewie wychodowano e.coli i fecalis,oba wzrost obfity. Brałam Macmirror,Gynazol,globulki robione w Aptece i Pimafucin. Łykam probiotyki,jem czosnek,ograniczyłam słodycze,a objawy nadal sie utrzymuja w roznym nasileniu. Już nie wiem co mam robić :( Bieliznę noszę tylko bawełnianą,nie współżyję. Bardzo proszę o pomoc,poradę.

Lek. Michał Lenard

Niewiele więcej można Pani pomóc przez internet. Należy pozostawać pod opieką ginekologa i kontynuować zalecone leczenie. Można też skonsultować problem z drugim ginekologiem. Pozdrawiam!