Przewlekła infekcja intymna wywołana przez S.aureus

Witam, od kilku lat cierpię na infekcję intymną wywołaną przez S.aureus. Po zrobieniu posiewu i antybiogramu byłam leczona przez wielu lekarzy antybiotykami z listy na które był wrażliwy, nie dało to rezultatów, nadal odczuwam świąd i mam wodniste upławy. Do jakiego lekarza udać się w tym przypadku? Immunologa, bakteriologa? Ginekolodzy rozkładają ręce.

Piotr Pilarski

Jedynie ginekolog mógłby Pani pomóc. Sugeruje stosować preparaty takie jak iladian dirtect plus oraz płyn do higieny intymnej.

Pozdrawiam.