Jak wyleczyć pochwicę?

Prawdopodobnie cierpię na pochwicę. Proszę mi poradzić, co zrobić, aby pozbyć się przypadłości. Jestem od dwóch miesięcy mężatką i nasze małżeństwo nie może być przeze mnie skonsumowane. Czy są jakieś efektywne ćwiczenia, leki? Proszę o pomoc. Majka

Witam. Przede wszystkim proszę zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zweryfikuje wstępne rozpoznanie.