Jak wyleczyć priapizm?

Witam Mój problem maluje się następująco. Mianowicie od 3-4 lat męczy mnie priapizm, który pojawił się po lekach psychotropowych. Objawia się on silnymi wzwodami, które mnie wybudzają 1-2 razy w nocy (przechodzą po przebudzeniu). Chciałem zapytać czy jest to niebezpieczne dla zdrowia i czy istnieją sposoby żeby to wyleczyć.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Leczenie choroby afektywnej dwubiegunowej

Witam,
Po konsultacji urologicznej, która wykluczy dodatkowe somatyczne przyczyny; wyjaśni Pana wątpliwości. Dolegliwości o których Pan wspomina, faktycznie zdarza się, że wynikają/ są skutkiem po leczeniu lekami psychotropowymi. W przypadku niewyjaśnionej przyczyny somatycznej, zachęcałabym Pana do zgłoszenia się seksuologa, który jest jednocześnie terapeutą oraz poszukanie wspólnie sposobów radzenia sobie z sytuacją.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek

Psycholog. Autorka publikacji w czasopismach psychologicznych i medycznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy