Co oznacza brak skupienia?

być moje pytanie wyda się błache jednak jest to dla mnie problem ponieważ meczy mnie niewyjaśnione i nie umiem się skupic na niczym mianowicie : jako osoba uzalezniona od masturbacji postawiłem sobie w ostatni piątek decyzje ze trzeba skończyć z uzależnieniem i czolem taka radość i chec. ,jednak na drugi dzień czolem jakby cos takiego ze no zrobie to i zrobiłem jednak bardzo dużo razy bo az chyba z 6 nie potrafie zrozumieć dlaczego jak zazwyczaj robilem to raz dziennie lub 2 przez ost. czas.

Uzależnienie od masturbacji należy leczyć psychoterapią. Skoro jest Pan świadom problemu, to kolejnym krokiem powinno być zgłoszenie się po pomoc do psychologa lub seksuologa. Pozdrawiam

Witam Pana. Z pewnością warto nawiązać bezpośredni kontakt ze specjalistą. W tytule Pana postu jest mowa o braku skupienia. Być może masturbowanie się było sposobem na rozładowanie napięcia. Kiedy Pan tego zaprzestał pojawiły się problemy. Warto skontaktować się z seksuologiem, żeby wypracować inne, alternatywne sposoby redukowania napięcia (regulowania emocji). Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/