Jak wyleczyć problemy z układem pokarmowym?

Witam, mam problemy z układem pokarmowym.Burczy mi w przelyku,jak się poloze na plecach to przestaje a jak zmieniam pozycje to wraca.Kuje mnie w lewym boku pod zebrami i mam częste wzdęcia i gazy.Bylam z tym u gastrologa na wzdęcia powiedział ze mam zespół jelita wrażliwego przepisał leki i zlecił gaatroskopie po której okazało się ze mam helicobacter i zapalenie śluzówki przepisał antybiotyk na 10 dni. Jestem po 3 mies od kuracji objawy są takie same.burczenie wg lekarza jest normalne prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u gastrologa i być może dalsza diagnostyka, a czy w gastroskopii poza infekcją było wszystko ok?