Jak wyleczyć się z wypadania włosów?

Jestem kobietą, mam 25 lat i próbuje leczyć wypadanie włosów. Dermatolog nie widzi przyczyny ich wypadania, a mam z tym problem od 5 lat. Wyniki krwi i TSH w normie, mam jedynie podwyższony cholesterol. Oprócz wypadania włosów dokucza mi ciągłe zmęczenie i senność, wzrost wagi, szybciej się męczę,mam nocne poty oraz kiepskie samopoczucie i większość czasu jest mi zimno (zimne kończyny). Z powodu braku pomysłów dermatologa na problem wypadaniem włosów zastanawiam czy czy inne opisane przeze mnie objawy mogą być ze sobą powiązane i mieć jedną podstawę która uda się jakoś leczyć. Czy macie Państwo jakieś sugestie co to może być lub co mogę jeszcze sprawdzić?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl