Jak wyleczyć skurcze i bóle brzucha?

Witam. Od niedzieli (10.06) do dzisiaj (19.06) utrzymuje mi się bol brzucha, objawia się on skorczami które nasilają się po zjedzeniu lub po piciu. Wcześniejszych dniach gdy coś zjadłam pojawiał się silny skorcz oraz biegunka(zielonego koloru) byłam u lekarza który przepisał mi nifuroksazyd po którym było trochę lepiej ale nadal czuje dyskomfort. Robił mi usg i prawdopodobnie niczego nie wykrył tam. Nie mogę jeść normalnie ponieważ cały czas pobolewa. Co powinnam zrobić z tymi objawami? Pomocy.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana ponowna wizyta u lekarza, także kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam