Jak wyleczyć trądzik różowaty?

Dzień dobry, mam 22 lata i około rok temu stwierdzono u mnie tr różowaty. Próbowałem już antybiotykoterapii, maści (tj. Rozex, Soolantra, Niverosin) niedługo wybieram sie tez na laser. Niestety choroba ma bardzo intensywny przebieg. Mam przez to powazne problemy psychiczne depresja, brak samooakceptacji trace chec do zycia nie mogac uwierzyc ze wlasnie mnie to spotkalo a choroba ta jest nieuleczalna. Czy wizyta u psychologa w takiej sytuacji moze dac jakies rezultaty?

Proszę być dobrej myśli , to nic groźnego! Dermatolog na pewno pomoże!
Konieczna rozmowa z Psychologiem! może nawet z Psychiatrą, skoro ma Pan tak duże spadki nastroju i samooceny! Powodzenia .

Dzień dobry. Jak najbardziej warto skorzystać z terapii laserowej- należy wykonać serię zabiegów aby efekty były zadowalające.
Jeśli jest potrzeba warto skorzystać z pomocy psychologa.