Jak wywołać okres u osoby chcącej stosować tabletki antykoncepcyjne?

Dzień dobry :) Brałam tabletki przez 4 lata i przestałam od 2 miesięcy chciałabym powrócić do tabletek niestety nie pojawia się normalny okres minęły już 4 tygodnie czy mam się zgłosić do lekarza po luteinę i w 1 dzień wywołanego okresu zacząć brać tabletki ? :J

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza ginekologa i kierowac się jego zaleceniami