Jak wyznaczyć owulację przy krótkim cyklu

Witam, chciałabym się dowiedzieć kiedy mniej więcej przypada mi owulacja, mam straszny problem z tym, a mianowicie mój cykl trwa 25-26dni, miesiączkę mam 4dniową, ostatnią miałam 21lutego i chciałabym się dowiedzieć kiedy nastąpi u mnie owulacja, a może już nastąpiła? I jak to się liczy. I co ak dokładnie wygląda pomiar owulacji testami owulacyjnymi? A także, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeśli wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem i zsunęła nam się prezerwatywa?

Jajeczkowanie powinno występować na ok 14 dni przed miesiączką. czyli 26 - 14 =12 dalej 25 - 14 = 11. dzień cyklu liczy się od 1 dnia miesiączki