Jak zachowuje się nasienie w drogach rodnych kobiety?

Zastanawia mnie co się dzieje z męską spermą w pochwie kobiety, jeżeli żadne się nie zabezpieczało. Rozumiem, że się wchłania. To wchłanianie określamy w jakim przedziale czasowym ? Sekundy, minuty ? Jak to przykładowo wygląda? Jestem pewien, że nie skońćzyłem w partnerce bo w ogole tego nie zrobiłem (jestem swiadomy czegos takiego jak preejakulat) więc moje pytanie ile mniej wiecej moze trwac wchłanianie przez sluz meskich plemników?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, plemniki przedostają sie w głąb dróg rodnych wędrując aż do jajowodów. Nie rozumiem pojęcia wchłaniania niestety. Jednak z opisu sytuacji wynika ze zajście w ciąże w powyższej sytuacji jest mało prawdodpobne, jednak możliwe właśnie ze względu na preejakulat. Pozdrawiam