Jak zahamować pojawianie się pieprzyków?

W odstępie krótkiego czasu zauważyłem na swoim ciele bardzo dużo pieprzyków. Co zrobić by przestały się pojawiać?

Nie można całkowicie zatrzymać pojawiania się nowych znamion. Będą się tworzyły do ok czterdziestego piątego roku życia. Unikanie opalania i stosowanie kremów z filtrem nr 50 może spowolnić ten proces.