Jak zatrzymać długie krwawienie z dróg rodnych?

Witam zmagam sie z dość nietypowym problemem.Od 7 kwietnia cały czas krwawie.Lekarz ginekolog chcąc uniknąć wysyłania mnie na zabieg abrazyjny wypisal mi cyclonamine,niestety bez efektu gdyż tabletki nic nie zachamowały.1 czerwca miałam robiony zabieg abrazyjny. Niestety krwawienie ustąpiło na krótki czas.Ginekolog wypisał mi nowe tabletki antykoncepcyjne po których znów zaczełam krawic.Poszłam do ginekologa panownie,dostałam znów lek cyclonamine i nadal krawie.We wrześniu mam artroskopie kolana

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ginekologa i dalsza diagnistyka jak sadze hormonalna