Jak wyleczyć upławy z dróg rodnych?

Witam już od kilku miesięcy borykam się z nieustającymi upławami z dróg rodnych. Upławy te pojawiają się zawsze po współżyciu, przeważnie po 2,3 dniach. Chodziłam do ginekologa i on zawsze przepisywał mi ten sam lek który działał ale po skończonej kuracji i ponownym współżyciu ten problem powracał. Niedawno zmieniłam partnera i ten problem znów się pojawił. Myślę że problem tkwi we mnie. I teraz nasuwa się pytanie czy powinnam ginekologowi powiedzieć aby zmienił lek czy powinnam zmienić lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze bez leczenie jednoczesnego partnera nie ma to większego sensu. Konieczne jest leczenie zarówno Pani jak i partnera