Jestem po leczeniu upławów - co dalej?

Byłam z chłopakiem u ginekologa lekarz stwierdził ,że mam upławy zalecił nam przyjmowanie leku w postaci tabletek dla chłopaka oraz czopków dla mnie przez okres 6 dni. Po 2 dniach przyjmowania leków musiałam przerwać leczenie z powodu miesiączki, po upływie której wznowiłam leczenie (chłopak w tym czasie przyjmował leki regularnie). Jestem 11 dni po ukończonej kuracji i podczas odbywania stosunku po prostu masakra po kilkukrotnym wej./wyj. na członku mojego partnera zebrała mazista masa, kilku milimetrowych rozmiarów, koloru biało-żółtego. Czy jest taka możliwość, że mógł być zaaplikowany czopek za głęboko i mógł przetrwać tyle czasu i rozpuścić się  dopiero teraz czy jest to wzmożona forma upławu ... Proszę o niezwłoczną odp.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Najprawdopodobniej upławy uległy nasileniu. Co świadczy o niewyleczonym stanie zapalnym pochwy. Lek, który Pani stosowała nie był skuteczny. Dlatego konieczna jest kolejna wizyta u ginekologa. Warto wykonać posiew z dróg rodnych.
Pozdrawiam