Jak zatrzymać rozwój żylaków, które już zaczęły się tworzyć?

Witam. Mam 26 lat.Jak zatrzymać rozwój żylaków które już zaczęły się tworzyć? Mam pod kolanem delikatnie wypukłą żyłę zaczęłam też czuć w tym miejscu takie jakby ciągnięcie dodam że pękają mi też naczynka na nogach.

Dwie rzeczy są ważne oprócz właściwej diety. Ruch i właściwe wypełnienie naczyń. Czyli jak najwięcej ruchu, ograniczyć pracę w pozycji siedzącej i stojącej albo dużo przerw w tej pracy połączonej z ćwiczeniami. Musi Pani dużo pić płynów aby łożysko naczyniowe było właściwie wypełnione.