Jak zażywać tabletki antykoncepcyjne Cerelle?

wlasnie dostalam tabletki antykoncepcyjne Cerelle, lecz zapomnialam zapytac jak je zazywac. czy zazywac codziennie bez przerwy czy zrobic przerwe na okres na kilku dniach? czy moge zaczac zazywac od dzis czy musze czekac na okres?

Witam,
jeżeli w opakowaniu jest 28 tabletek - nalezy przyjmować kolejne bez robienia żadnej przerwy.
Jeżeli 21 lub 24 to należy zrobić przerwę do pełnych 28 dni cyklu.

pozdrawiam