Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak zdiagnozować zerwane więzadło wieszadłowe prącia?

Witam jak zdiagnozować i leczyć zerwane więzadło wieszadłowe/procowate prącia? Można operacyjnie przeprowadzić rekonstrukcję w przypadku zerwania/naderwania więzadła? Słyszałem że zagranicą przeprowadza się takie operacje. Moje objawy to bardzo duży luz członka zarówno w spoczynku jak i w stanie wzwodu(nieprzyjemne uczucie ze prącie wisi jedynie na skórze) i słabe erekcje. Dodatkowo zmieniony łuk prącia i zwiekszone skrzywienie.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Przypuszczam, że konsultował Pan swój problem u chirurga-urologa. Jeśli nie, to należy uczynić to niezwłocznie.
Zagadnienie wykracza poza dziedzinę psychiatrii-seksuologii.
Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witam, oczywiście możliwości leczenia są - ale najpierw konieczna jest diagnostyka, która ustali czy mamy do czynienia z urazem (zerwaniem) więzadła czy tez anomalią o podłożu wrodzonym. Proponuję kontakt z autorytetem w tej dziedzinie - Kliniką Urologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy