Jak zinterpretować ten opis MR głowy?

W badaniu MR głowy pisze "widoczne dobrze odgraniczone ognisko (wysoki sygnał w obrazach T2 zal ,FLAIR , niewidoczne bez wzmocnienia w obrazach T1 zal)w prawym środku półowalny i wieńcu promienistym o wym.14×8×16mm,na tym samym poziomie tej samej morfologii w lewej półkuli mózgu o wym.5×5×7mm,wokół nich pojedyńcze 2-3drobne do 3mm-ogniska demielinizacji,naczyniopochodne?SM?" Co to oznacza? Jestem 29 latka po przebytym udarze mózgu.

Opis pełny obraz badania MRI do interpretacji klinicznej. " badaniu MR głowy pisze "widoczne dobrze odgraniczone ognisko (wysoki sygnał w obrazach T2 zal ,FLAIR , niewidoczne bez wzmocnienia w obrazach T1 zależnych ) w prawym środku półowalny i wieńcu promienistym o wym.14×8×16mm, na tym samym poziomie tej samej morfologii w lewej półkuli mózgu o wym.5×5×7 mm, wokół nich pojedyńcze 2-3 drobne do 3mm-ogniska demielinizacji, naczyniopochodne ? SM ? " Co to oznacza? Jestem 29 latka po przebytym udarze mózgu, Z jakiego powodu Udar mózgu, jakie cisnienie krwi, lipidy, krzepnięcie krwi? Czy ma Pani zaburzenia hormonalne, żylaki ?? Jaki przebieg udaru, inne wyniki badan , jak serce, lipidy, naczynia, nałogi, waga, ? " . Trudno oceniać; Jaki był przebieg udaru mózgu?? Jaki wywiad rodzinny, choroby u bliskich ?? Jaki tryb życia , dieta ? . Najważniejszy stan Pacjenta, wywiad chorobowy, objawy neurologiczne, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki laboratoryjne. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna . Pozdrawiam i zapraszam.