Jak zinterpretować wynik badania MRI kolana prawego?

Jak zinterpretowac ten wynik badania mri kolana prawego? Prawidłowa ilość płynu w jamie prawego stawu kolanowego. Rzepka położona na górnej granicy normy(Insall Salvati 1,3), wks. TT-TG wynosi około 20mm. Cechy bocznego przyparcia. III typ rzepki wg Wiberga. Przyśrodkowy fałd maziówki opiera się o chrząstkę rzepki. Łąkotki boczna i przyśrodkowa o prawidłowej wysokości, w trzonie i rogu tylnym MM strefa podwyższonego sygnału nieprzekraczająca obrysów łąkotki - cechy zmian degeneracyjnych. Więzadła krzyżowe przednie, tylne, poboczne piszczelowe i strzałkowe, właściwe rzepki i ścięgno mięśnia czworogłowego uda o zachowanej ciągłości i prawidłowej intensywności sygnału. Chrząstki stawowe badanego zakresu o prawidłowej wysokości i prawidłowej intensywności sygnału. Elementy kostne badanego stawu bez patologicznych sygnałów. Ciało tłuszczowe Hoffy o prawidłowej intensywności sygnału. Tkanki miękkie okołostawowe o prawidłowej intensywności sygnału.

MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; najlepiej ORTOPEDA
Ważny PACJENT i objawy, wywiad!
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ; waga ciała, ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam