Jak zinterpretować wynik CMV?

Witam serdecznie Robiłam CMV w listopadzie i wyszło Igg 18,6 czyli dodatni a IGM2,8 dodatni (wskazane badanie awidności). Kolejne badanie w grudniu Igg 247 (dodatni) , Igm 0,256 - niereaktywny. Zlecilam badanie awidonsci czekam na wyniki. Nie jestem w ciąży lecz mysle o powiekszeniu rodziny dlatego proszę o pomoc w interpretacji. Serdecznie dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Awidnosc powie jaki jest wiek przeciwciał sadze ze odnośnie ciąży i raczej stwierdzeniu przebytego kontaktu z danym drobnoustrojem nie powinno być problemów z tym związanych