Jak złagodzić ból w stopie przy skręconym stawie?

witam. mam skrecony staw skokowy i zwichniety oraz zerwanie więzadła strzałkowo skokowego przedniego. czekam obecnie na konsultacje lecznicze . Moja prośba jest taka , aby móc się dowiedzieć jak złagodzić obecnie ból w stopie, poniewaz jest nie do wytrzymania. Pozdrawiam i proszę o pomoc

Szanowny Panie - doraźnie do czasu konsultacji proponuję: ogarniczenie chodzenia - jedynie w asekuracji kul łokciowych bez obciążania skeconego stawu, zimne okłady z lodu po 15 minut co 2h (lód do worka foliowego i przykładac pzrez fazę aż sie nie rozpuści), uniesienie skeconej kończyny podczas siedzenia i leżenia.
Doustnie Ibuprom 200mg 2xdz po tbl (2-0-2) .Mam nadzieję,że to postepowanie pomoże, a konsultacja odbędzie się szybko - celem postawienia diagnozy i wdrożenia odpowiedniego leczenia.