Jak wykonać test ciążowy?

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Informacja producenta leku:

Jeżeli wcześniej pacjentka przyjmowała inny złożony produkt antykoncepcyjny (tabletkę, system terapeutyczny dopochwowy, system transdermalny)
Przyjmowanie tabletek produktu Mercilon należy rozpocząć następnego dnia po przyjęciu ostatniej tabletki z substancją czynną poprzedniego produktu. Nie później jednak niż w pierwszym dniu po przerwie lub po przyjęciu ostatniej tabletki placebo wcześniej przyjmowanego produktu. W przypadku stosowania systemu terapeutycznego dopochwowego lub systemu transdermalnego należy rozpocząć przyjmowanie produktu Mercilon w dniu usunięcia systemów, najpóźniej w dniu następnego ich zastosowania.

0
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Zaleca się rozpoczęcie przyjmowania produktu Microgynon w 1. dniu po przyjęciu ostatniej tabletki Mercilonu która zawiera substancję czynną, lub jeżeli po przyjęciu ostatniej tabletki wypada przerwa- nie później niż w 1. dniu po przerwie w stosowaniu Mercilonu.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy