Jak zmniejszyć ciśnienie w oku po stosowaniu Dexametazonu?

Mam 38 lat,przez miesiac stosowalam krople dexamethason w schemacie tydzien 5 kropli,tydzien 4 krople,tydzien 3 i tydzien 2 krople.cisnienie w oku wzroslo do 22 jakichs 16 sprzed mierzenia ( mierzone dotykowo). Czy jest szansa ze cisnienie spadnie jesli juz nie uzywam dexametazonu? Teraz stosuje lotemax 3x dziennie od niemal tygodnia ktory nie wiem jak na cisnienie dziala

Witam. Tp 22 to jeszcze nie jest dużo. Lotem tez podnosi ale nieznacznie. Jeżeli odczuwa Pani dyskomfort w tym oku proponuje Oftensin dodatkowo 0.25%2x dziennie. Pozdrawiam serdecznie